Кошик
1215 відгуків

Ветчинниці, шиншинниці, прес-форми для приготування шинки

Здорове харчування є не тільки модним рухом, але й якісним показником рівня життя кожної людини. Люди, які прийшли до усвідомлення важливість приготування домашньої їжі, а не купівлі в магазині м'ясних напівфабрикатів, вже оцінили такий прилад, як шинчинниця.

Цей прилад дасть змогу приготувати різні делікатеси в домашніх умовах. Ви зможете контролювати процес приготування різноманітних рулетів із м'яса та риби.

Гілчинниця являє собою невеликий прес, який дає змогу готувати страви, ущільнюючи їх. Хоча назва приладу говорить сама за себе, але приготувати в ньому можна не тільки домашню шинку, але й безліч інших смачних страв. Продукти в шинчинниці мстяться за заданої температури, виділяючи соки та приготовуючи у власному соку. Цей процес дає змогу досягати неповторного смаку домашньої шинки і різноманітних страв, приготованих із цим приладом.

Зверніть увагу, що шинки досить компактні, багатофункціональні та коштують розумним грошей. Ми впевнені, що цей кухонний агрегат допоможе розв'язати безліч проблем і заощадить час на приготування смачної та корисної їжі! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner